  • CM1812B104R-1A
CM1812B104R-1A
advertisement
Manufacturer No:
CM1812B104R-1A
HK JDW NO:
449-CM1812B104R-1A
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
Description:
CAN-BUS COMMON MODE CHOKES
Step5Bar-code shipping tag
CM1812B104R-1A
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Mfr
    Laird-Signal Integrity Products
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 150°C
  • Series
    CM
  • Size / Dimension
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.00mm)
  • Approval Agency
  • Filter Type
    Signal Line
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    2Ohm
  • Current Rating (Max)
    200mA
  • Impedance @ Frequency
    5.8 kOhms @ 10 MHz
  • Inductance @ Frequency
    100 μH @ 100 kHz
  • Voltage Rating - DC
    50V
  • Features
  • Voltage Rating - AC
  • Height (Max)
    0.110" (2.80mm)