  • CM309E4915200BBKT
CM309E4915200BBKT
advertisement
Manufacturer No:
CM309E4915200BBKT
HK JDW NO:
185-CM309E4915200BBKT
Package:
4-SOJ, 9.60mm pitch
Datasheet:
CM309E4915200BBKT
Step5Bar-code shipping tag
CM309E4915200BBKT
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Package / Case
    4-SOJ, 9.60mm pitch
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CM309E
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.461Lx0.189W 11.70mmx4.80mm
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    4.9152MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150Ohms
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    ±50ppm
  • Height Seated (Max)
    0.146 3.70mm