  • CM309S-5.0688MABJTR
CM309S-5.0688MABJTR
advertisement
Manufacturer No:
CM309S-5.0688MABJTR
HK JDW NO:
185-CM309S-5.0688MABJTR
Package:
4-SOJ, 9.40mm pitch
Step5Bar-code shipping tag
CM309S-5.0688MABJTR
  • Package / Case
    4-SOJ, 9.40mm pitch
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CM309S
  • Size / Dimension
    0.488Lx0.173W 12.40mmx4.40mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Frequency
    5.0688MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.146 3.70mm