  • CM35-1.9-09AN
CM35-1.9-09AN
advertisement
Manufacturer No:
CM35-1.9-09AN
Manufacturer:
Marlow Industries, Inc.
HK JDW NO:
507-CM35-1.9-09AN
Package:
Datasheet:
CM35-1.9-09AN
Description:
TEM 12.19X5.99X1.65MM
Step5Bar-code shipping tag
CM35-1.9-09AN
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    85°C
  • Series
    CM35-1.9
  • Size / Dimension
    Rectangular - 12.19mm Lx5.99mm W
  • Feature
    Lead Wires
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Resistance
    1.87Ohm
  • Current - Max
    1.9A
  • Voltage - Max
    4.2V
  • Qmax @ Th
    5.2W @ 27°C
  • Delta Tmax @ Th
    71°C @ 27°C
  • Number of Stages
    1
  • Height
    1.67mm