  • CMC-6022-38L100
CMC-6022-38L100
advertisement
Manufacturer No:
CMC-6022-38L100
HK JDW NO:
207-CMC-6022-38L100
Package:
Datasheet:
CMC-6022-38L100
Description:
MIC COND ANALOG OMNI -38DB 6MM D
Step5Bar-code shipping tag
CMC-6022-38L100
  • Size / Dimension
    0.236Dia 6.00mm
  • Voltage - Rated
    2V
  • Impedance
    2.2kOhm
  • Voltage Range
    2V~10V
  • Frequency Range
    100Hz~20kHz
  • Sensitivity
    -38dB ±3dB @ 94dB SPL
  • S/N Ratio
    60dB
  • Height (Max)
    0.094 2.40mm