  • CMF501K2100BEKA
CMF501K2100BEKA
advertisement
Manufacturer No:
CMF501K2100BEKA
HK JDW NO:
873-CMF501K2100BEKA
Datasheet:
CMF501K2100BEKA
Description:
1.21kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CMF501K2100BEKA
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.065Diax0.150L 1.65mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    1.21kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Max Power Dissipation
    250mW
  • Length
    3.81mm