  • CMF50649R00BEBF
CMF50649R00BEBF
advertisement
Manufacturer No:
CMF50649R00BEBF
HK JDW NO:
873-CMF50649R00BEBF
Datasheet:
CMF50649R00BEBF
Description:
Through Hole 649Ohms, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CMF50649R00BEBF
    12 Weeks
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.065Diax0.150L 1.65mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    649Ohms
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Max Power Dissipation
    250mW
  • Diameter
    1.65mm
  • Length
    3.81mm
  • Width
    1.65mm