  • CMH322522-R82KL
CMH322522-R82KL
advertisement
Manufacturer No:
CMH322522-R82KL
HK JDW NO:
103-CMH322522-R82KL
Datasheet:
CMH322522-R82KL
Step5Bar-code shipping tag
CMH322522-R82KL
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±10%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    Wirewound
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Current Rating (Amps)
    450mA
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    2.7mm
  • Current Rating
    450mA
  • Base Part Number
    CMH322522
  • Case Code (Metric)
    3225
  • Case Code (Imperial)
  • Inductance
    820nH
  • Test Frequency
    25.2MHz
  • DC Resistance (DCR)
    650mOhm Max
  • Max DC Current
    450mA
  • Frequency - Self Resonant
    140MHz
  • Q @ Freq
    30 @ 25.2MHz
  • Inductance Frequency - Test
    25.2MHz
  • Q Factor
    30
  • Height
    2.1844mm
  • Height Seated (Max)
    0.094 2.40mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.0066mm