  • CMX309FBC22.1184M-UT
CMX309FBC22.1184M-UT
advertisement
Manufacturer No:
CMX309FBC22.1184M-UT
HK JDW NO:
185-CMX309FBC22.1184M-UT
Package:
4-SOJ, 5.08mm pitch
Step5Bar-code shipping tag
CMX309FBC22.1184M-UT
  • Package / Case
    4-SOJ, 5.08mm pitch
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.547Lx0.341W 13.90mmx8.65mm
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    22.1184MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Current - Supply (Max)
    9mA
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    5mA
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    9mA
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Height
    4.699mm
  • Height Seated (Max)
    0.185 4.70mm
  • Length
    13.8938mm
  • Width
    8.6614mm