  • CN1J4KTTD432J
CN1J4KTTD432J
advertisement
Manufacturer No:
CN1J4KTTD432J
HK JDW NO:
430-CN1J4KTTD432J
Step5Bar-code shipping tag
CN1J4KTTD432J
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    5%
    8
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    4.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Subcategory
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Power Rating
    63mW
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
    4
  • Construction
    Chip
  • Resistor Type
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.063W
  • Number of Elements
    4
  • Working Voltage
    50V
  • Size Code
    0612
  • Rated Temperature
    70°C
  • Element Power Dissipation
    0.063W
  • Network Type
    ISOLATED
  • Height
    500μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm