  • CPF0402B2K32E
CPF0402B2K32E
advertisement
Manufacturer No:
CPF0402B2K32E
HK JDW NO:
792-CPF0402B2K32E
Step5Bar-code shipping tag
CPF0402B2K32E
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±0.1%
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    2.32kOhm
  • Power (Watts)
    0.063W 1/16W
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.063W
  • Height Seated (Max)
    0.014 0.35mm