  • CPF0805B1M13E1
CPF0805B1M13E1
advertisement
Manufacturer No:
CPF0805B1M13E1
HK JDW NO:
792-CPF0805B1M13E1
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
CPF0805B1M13E1
Description:
CPF, Neohm Series, Thin Film, 1.13MOhms, 0.1W 1/10W, ±0.1%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
CPF0805B1M13E1
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Supplier Device Package
    0805
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
    CPF, Neohm
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    1.13MOhms
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm