  • CPLL66-2450-2450
CPLL66-2450-2450
advertisement
Manufacturer No:
CPLL66-2450-2450
Manufacturer:
Crystek Corporation
HK JDW NO:
198-CPLL66-2450-2450
Package:
22-SMD, No Lead
Datasheet:
CPLL66-2450-2450
Description:
Clock/Frequency Synthesizer (RF) 2.45GHz Clock Generators 22-SMD, No Lead Surface Mount 4.75V~5.25V Strip
Quantity:
In Stock : 3
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
CPLL66-2450-2450
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    22-SMD, No Lead
  • Supplier Device Package
    0606
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Published
    2012
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Clock/Frequency Synthesizer (RF)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    4.75V~5.25V
  • Frequency
    2.45GHz
  • Output
    Clock
  • Number of Circuits
    1
  • Frequency (Max)
    2.45GHz