  • CR-05FL7---16R
CR-05FL7---16R
advertisement
Manufacturer No:
CR-05FL7---16R
HK JDW NO:
858-CR-05FL7---16R
Description:
16Ohm, 1%,
Quantity:
In Stock : 2812
Step5Bar-code shipping tag
CR-05FL7---16R
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    16Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    125mW
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm