  • CR-05FL7--4K12
CR-05FL7--4K12
advertisement
Manufacturer No:
CR-05FL7--4K12
HK JDW NO:
858-CR-05FL7--4K12
Description:
4.12kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
CR-05FL7--4K12
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    4.12kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    125mW
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm