  • CR03JL7-3R9
CR03JL7-3R9
advertisement
Manufacturer No:
CR03JL7-3R9
HK JDW NO:
858-CR03JL7-3R9
Package:
0603
Datasheet:
CR03JL7-3R9
Description:
3.9Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
CR03JL7-3R9
  • Package / Case
    0603
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    3.9Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    100mW
  • Depth
    800μm
  • Height
    450μm
  • Length
    1.6mm