  • CR0805FX3570G
CR0805FX3570G
advertisement
Manufacturer No:
CR0805FX3570G
HK JDW NO:
103-CR0805FX3570G
Package:
0805
Datasheet:
Description:
357Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
CR0805FX3570G
  • Package / Case
    0805
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    357Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    150V
  • Power Rating
    125mW
  • Height
    500μm
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm