  • CRA04S04322R0JTD
CRA04S04322R0JTD
advertisement
Manufacturer No:
CRA04S04322R0JTD
Manufacturer:
Vishay Dale
HK JDW NO:
873-CRA04S04322R0JTD
Package:
0404 (1010 Metric), Convex
Datasheet:
CRA04S04322R0JTD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CRA04S04322R0JTD
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    22Ohm
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
  • Technology
    METAL GLAZE/THICK FILM
  • Number of Functions
    2
  • Terminal Pitch
    650μm
  • Resistor Type
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Case Code (Metric)
    1010
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.063W
  • Case Code (Imperial)
    0404
  • Lead Pitch
    650μm
  • Number of Elements
    1
  • Number of Resistors
    2
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Element Power Dissipation
    0.063W
  • Height
    457.2μm
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm
  • Thickness
    350μm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Lead Free
    Exempt
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0404 (1010 Metric), Convex
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CRA04
  • Published
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.039W 1.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    ±5%