  • CRCW12069M76FKEAC
CRCW12069M76FKEAC
advertisement
Manufacturer No:
CRCW12069M76FKEAC
HK JDW NO:
873-CRCW12069M76FKEAC
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
CRCW12069M76FKEAC
Description:
CRCW-C Series, Thick Film, 9.76MOhms, 0.25W 1/4W, ±1%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
CRCW12069M76FKEAC
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Package / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Supplier Device Package
    1206
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Series
    CRCW-C
  • Size / Dimension
    0.120Lx0.061W 3.05mmx1.55mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    9.76MOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm