  • CRCW12186R34FKTK
CRCW12186R34FKTK
advertisement
Manufacturer No:
CRCW12186R34FKTK
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CRCW12186R34FKTK
Package:
1218
Datasheet:
CRCW12186R34FKTK
Description:
Thick Film, 6.34Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
CRCW12186R34FKTK
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    1218
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    6.34Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W