  • CRGH2512J4M7
CRGH2512J4M7
advertisement
Manufacturer No:
CRGH2512J4M7
HK JDW NO:
792-CRGH2512J4M7
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRGH2512J4M7
Description:
CRGH, Neohm Series, Thick Film, 4.7MOhms, 2W, ±5%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
CRGH2512J4M7
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
  • Package / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Supplier Device Package
    2512
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    4.7MOhms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    2W
  • Voltage - Rated
    250V
  • Power Rating
    2W
  • Length
    6.35mm
  • Width
    3.2mm