  • CRGV2512F324K
CRGV2512F324K
advertisement
Manufacturer No:
CRGV2512F324K
HK JDW NO:
792-CRGV2512F324K
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
Description:
CRGV, Neohm Series, Thick Film, 324kOhm, 1W, ±1%, -55°C~125°C
Step5Bar-code shipping tag
CRGV2512F324K
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    324kOhm
  • Power (Watts)
    1W