  • CRGV2512F8M25
CRGV2512F8M25
advertisement
Manufacturer No:
CRGV2512F8M25
HK JDW NO:
792-CRGV2512F8M25
Step5Bar-code shipping tag
CRGV2512F8M25
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    8.25MOhm
  • Power (Watts)
    1W