  • CRT14-8BK-100
CRT14-8BK-100
advertisement
Manufacturer No:
CRT14-8BK-100
HK JDW NO:
197-CRT14-8BK-100
Datasheet:
CRT14-8BK-100
Step5Bar-code shipping tag
CRT14-8BK-100
  • Operating Temperature
    -90°C~200°C
  • Published
    2002
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -90°C
  • Color
    Black
  • Wire Gauge
    14 AWG
  • Voltage
    40kV
  • Wire/Cable Gauge
    14 AWG
  • Jacket Color
    Black
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.244 (6.20mm)
  • Insulation Diameter
    6.1976 mm