  • CS230011-CZZ
CS230011-CZZ
advertisement
Manufacturer No:
CS230011-CZZ
Manufacturer:
Cirrus Logic Inc.
HK JDW NO:
143-CS230011-CZZ
Package:
10-TFSOP, 10-MSOP (0.118, 3.00mm Width)
Datasheet:
Description:
Fanout Distribution, Fractional N Synthesizer 75MHz Clock Generators 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118, 3.00mm Width) Surface Mount 3.1V~3.5V Tube
Step5Bar-code shipping tag
CS230011-CZZ
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Supplier Device Package
    10-MSOP
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Packaging
    Tube
  • Published
    2000
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Type
    Fanout Distribution, Fractional N Synthesizer
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Voltage - Supply
    3.1V~3.5V
  • Output
    Clock
  • Number of Circuits
    1
  • Frequency (Max)
    75MHz