  • CS325S24576000ABJT
CS325S24576000ABJT
advertisement
Manufacturer No:
CS325S24576000ABJT
HK JDW NO:
185-CS325S24576000ABJT
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
CS325S24576000ABJT
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Published
    2012
  • Series
    CS325S
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm