  • CSC04A03910RGPA
CSC04A03910RGPA
advertisement
Manufacturer No:
CSC04A03910RGPA
HK JDW NO:
866-CSC04A03910RGPA
Package:
Conformal
Step5Bar-code shipping tag
CSC04A03910RGPA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    910Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    400mW
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Length
    9.91mm