  • CSI-SGFI-300-UFFR-B
CSI-SGFI-300-UFFR-B
advertisement
Manufacturer No:
CSI-SGFI-300-UFFR-B
Manufacturer:
Linx Technologies
HK JDW NO:
473-CSI-SGFI-300-UFFR-B
Package:
Description:
CBL ASSY SMA-UMCC 11.811"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CSI-SGFI-300-UFFR-B
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Published
    2017
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Gray
  • Gender
    Female to Female
  • Style
    U.FL (UMCC) to SMA
  • Cable Type
    1.13mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency (Max)
    3GHz
  • 1st Connector
    SMA Female Jack
  • 2nd Connector
    U.FL (UMCC) Plug, Female Socket, Right Angle
  • Length
    11.811 300.00mm