  • CSX-750FBC9830400T
CSX-750FBC9830400T
advertisement
Manufacturer No:
CSX-750FBC9830400T
HK JDW NO:
185-CSX-750FBC9830400T
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CSX-750FBC9830400T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CSX-750F
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    9.8304MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    15mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    5mA
  • Height Seated (Max)
    0.063 1.60mm