  • CSX750ABB125.000MTR
CSX750ABB125.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
CSX750ABB125.000MTR
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CSX750ABB125.000MTR
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CSX750ABB125.000MTR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Additional Feature
    SYMMETRY FOR CMOS IS 55/45
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.6mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3V
  • Oscillator Type
    CMOS
  • Output Load
    15 pF