  • CSX750PCC32.7680MT
CSX750PCC32.7680MT
advertisement
Manufacturer No:
CSX750PCC32.7680MT
HK JDW NO:
185-CSX750PCC32.7680MT
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
CSX750PCC32.7680MT
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    CSX-750P
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    32.768MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    45mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    30mA
  • Max Supply Current
    45mA
  • Height
    1.6002mm
  • Height Seated (Max)
    0.063 1.60mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm