  • CSX750VCB12.352M-UT
CSX750VCB12.352M-UT
advertisement
Manufacturer No:
CSX750VCB12.352M-UT
HK JDW NO:
185-CSX750VCB12.352M-UT
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
CSX750VCB12.352M-UT
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    CSX-750V
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    VCXO
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    12.352MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS, TTL
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    30mA
  • Height
    1.6002mm
  • Height Seated (Max)
    0.063 1.60mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm