  • CT10U-30S400-1
CT10U-30S400-1
advertisement
Manufacturer No:
CT10U-30S400-1
Manufacturer:
Challenge Electronics
HK JDW NO:
838-CT10U-30S400-1
Package:
Datasheet:
Description:
TRANSMITTER / RECEIVER 40K 10MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CT10U-30S400-1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mfr
    Challenge Electronics
  • Operating Temperature
    -30°C ~ 80°C
  • Series
  • Type
    Transmitter, Receiver
  • Voltage - Rated
    10 V ~ 30 V
  • Frequency
    40kHz