  • CTA400-0001-01
CTA400-0001-01
advertisement
Manufacturer No:
CTA400-0001-01
Manufacturer:
Marlow Industries, Inc.
HK JDW NO:
507-CTA400-0001-01
Package:
Datasheet:
CTA400-0001-01
Description:
THERMOELECTRIC ASSY AIR-AIR 24V
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CTA400-0001-01
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Weight
    11.5lbs 5.2kg
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Published
    2016
  • Series
    Climatherm 400
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage
    24V
  • Current
    14A
  • Dimensions - Overall
    400mm L x 180mm W
  • Power - Cooling
    246W