  • CTX32T-R33-R
CTX32T-R33-R
advertisement
Manufacturer No:
CTX32T-R33-R
HK JDW NO:
6927-CTX32T-R33-R
Step5Bar-code shipping tag
CTX32T-R33-R
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Current Rating
    450mA
  • Inductance
    330 nH
  • Test Frequency
    25.2MHz
  • Frequency - Self Resonant
    300MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    40mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    0.33 µH
  • Height
    2.1844mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.0066mm