  • CW0011R650KE12
CW0011R650KE12
advertisement
Manufacturer No:
CW0011R650KE12
HK JDW NO:
866-CW0011R650KE12
Description:
Through Hole 1.65Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW0011R650KE12
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.65Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.39mm
  • Length
    11.1mm