  • CW0023K800KE70
CW0023K800KE70
advertisement
Manufacturer No:
CW0023K800KE70
HK JDW NO:
866-CW0023K800KE70
Description:
Through Hole 3.8kOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW0023K800KE70
  • Contact Plating
    Tin
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    3.8kOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    4W
  • Diameter
    6.35mm
  • Length
    19.43mm