  • CW00530R00KE123
CW00530R00KE123
advertisement
Manufacturer No:
CW00530R00KE123
HK JDW NO:
866-CW00530R00KE123
Description:
Through Hole 30Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW00530R00KE123
  • Contact Plating
    Tin
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    30Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    25.4mm