  • CW005800R0KE73
CW005800R0KE73
advertisement
Manufacturer No:
CW005800R0KE73
HK JDW NO:
866-CW005800R0KE73
Package:
Ceramic
Datasheet:
Description:
Through Hole 800Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW005800R0KE73
  • Contact Plating
    Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    800Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    25.4mm