  • CW0073K600KE73
CW0073K600KE73
advertisement
Manufacturer No:
CW0073K600KE73
HK JDW NO:
866-CW0073K600KE73
Description:
Through Hole 3.6kOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW0073K600KE73
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    3.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    7W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    32.54mm