  • CW01043K00JE12HS
CW01043K00JE12HS
advertisement
Manufacturer No:
CW01043K00JE12HS
HK JDW NO:
873-CW01043K00JE12HS
Datasheet:
CW01043K00JE12HS
Description:
43kOhms, 13W, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW01043K00JE12HS
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -65°C~350°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.375Diax1.781L 9.52mmx45.24mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Temperature Coefficient
    ±30ppm/°C
  • Resistance
    43kOhms
  • Max Operating Temperature
    350°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power (Watts)
    13W
  • Max Power Dissipation
    13W
  • Length
    45.2374mm