  • CW02M1K250KE12
CW02M1K250KE12
advertisement
Manufacturer No:
CW02M1K250KE12
HK JDW NO:
866-CW02M1K250KE12
Description:
Through Hole 1.25kOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW02M1K250KE12
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    1.25kOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    4.7mm
  • Length
    14.27mm