  • CW02MR7500KE12
CW02MR7500KE12
advertisement
Manufacturer No:
CW02MR7500KE12
HK JDW NO:
866-CW02MR7500KE12
Description:
Through Hole 750mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW02MR7500KE12
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    4.7mm
  • Length
    14.27mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    750mOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C