  • CWL0306-7N5-JNH
CWL0306-7N5-JNH
advertisement
Manufacturer No:
CWL0306-7N5-JNH
Manufacturer:
Delta Electronics/Cyntec
HK JDW NO:
216-CWL0306-7N5-JNH
Package:
0201 (0603 Metric)
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CWL0306-7N5-JNH
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0201 (0603 Metric)
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CWL0306
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Thin Film
  • Current Rating (Amps)
    500mA
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    7.5nH
  • DC Resistance (DCR)
    250mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    5.5GHz
  • Q @ Freq
    25 @ 500MHz
  • Inductance Frequency - Test
    500MHz
  • Height Seated (Max)
    0.017 0.42mm