  • CWR09CC225KM
CWR09CC225KM
advertisement
Manufacturer No:
CWR09CC225KM
HK JDW NO:
66-CWR09CC225KM
Package:
A
Datasheet:
CWR09CC225KM
Description:
2.2μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 8Ohm 2-Termination Bulk A
Step5Bar-code shipping tag
CWR09CC225KM
  • Package / Case
    A
  • Tolerance
    10%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    2.2μF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    8Ohm
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    4V
  • Tan Delta
    0.06
  • Height
    1.27mm
  • Length
    2.54mm