  • CWR09NC104MM
CWR09NC104MM
advertisement
Manufacturer No:
CWR09NC104MM
HK JDW NO:
66-CWR09NC104MM
Package:
A
Datasheet:
Description:
100nF 20% 125°C-Max -55°C-Min 22Ohm 2-Termination Bulk A
Step5Bar-code shipping tag
CWR09NC104MM
    8 Weeks
  • Package / Case
    A
    Bulk
  • Published
    2016
  • Tolerance
    20%
  • JESD-609 Code
    e0
  • Pbfree Code
    no
    2
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    100nF
  • Depth
    1.27mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-55365
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    22Ohm
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    50V
  • Height
    1.27mm
  • Length
    2.54mm