  • CWX813-016.384M
CWX813-016.384M
advertisement
Manufacturer No:
CWX813-016.384M
HK JDW NO:
179-CWX813-016.384M
Datasheet:
CWX813-016.384M
Description:
Quantity:
In Stock : 1581
Step5Bar-code shipping tag
CWX813-016.384M
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    CWX813
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    16.384MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVCMOS
    Crystal
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
  • Operating Frequency
    16.384MHz
  • Rise Time-Max
    6ns
  • Fall Time-Max
    6ns
  • Symmetry-Max
    60/40%
  • Nominal Supply Current
    30mA
  • Max Supply Current
    30mA
  • Height
    1.2954mm
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm