  • CWX813-032.768M
CWX813-032.768M
advertisement
Manufacturer No:
CWX813-032.768M
HK JDW NO:
179-CWX813-032.768M
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
CWX813-032.768M
Step5Bar-code shipping tag
CWX813-032.768M
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    CWX813
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    32.768MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVCMOS
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Nominal Supply Current
    30mA
  • Max Supply Current
    30mA
  • Height
    1.2954mm
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm