  • CWX815-64.0M
CWX815-64.0M
advertisement
Manufacturer No:
CWX815-64.0M
HK JDW NO:
179-CWX815-64.0M
Step5Bar-code shipping tag
CWX815-64.0M
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    CWX815
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    64MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCMOS
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    45mA
  • Nominal Supply Current
    30mA
  • Max Supply Current
    45mA
  • Frequency Tolerance
    0.0025%
  • Height
    1.2954mm
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm