  • CWX823-7.3728M
CWX823-7.3728M
advertisement
Manufacturer No:
CWX823-7.3728M
Manufacturer:
Connor-Winfield
HK JDW NO:
179-CWX823-7.3728M
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CWX823-7.3728M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Frequency
    7.3728MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Nominal Supply Current
    45mA
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Height
    1mm
  • Length
    7.3mm
  • Width
    4.8mm